Witaj u nas. :)

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

SYSTEMY BRAM GARAŻOWYCH ROLOWANYCH

The Detolux system

Bramy garażowe rolowane detolux


The Resident system

Bramy garażowe rolowane detolux

The Vertico system

Bramy garażowe rolowane Vertico

Bramę można zamontować zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca jak i relatywnie niska cena. Brama rolowana to również nowoczesny wygląd i gama kolorów pozwalająca na estetyczne wkomponowanie w ścianę obiektu. Ponadto zapewnia cichą pracę w komfortową obsługę. Bramy rolowane Firmy POLROLL zbudowane są z trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową (20mm) firmy ALULUX (światowego lidera systemów garażowych) w połączeniu z wysokiej jakości sterowaniem SOMFY w standardzie – gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Pancerze bram garażowych rolowanych dostępne są w wielu kolorach, m.in. białym, brązowym, beżowym, srebrnym. Klient ceniący naturalną kolorystykę może zdecydować się nad bramą wyglądem przypominającą drewno – w dekorze złoty dąb, orzech lub inne.

Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie kolorystyki całej bramy do elewacji budynku, a tym samym wpływa bezpośrednio na estetykę całego domu. Bramy wyposażone mogą być dodatkowo w profile z okienkami, które umożliwiają doświetlenie garażu. Firma POLROLL wyposaża swoje bramy rolowane w szereg zabezpieczeń, które chronią przed przykrymi niespodziankami – włamaniami i wypadkami.

Brama standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przed podniesieniem. Zgodnie z obowiązującymi normami w konstrukcji naszej bramy przewidziane są wszelkie zabezpieczenia – hamulec bezpieczeństwa, fotokomórki, centrala współpracująca z innymi sterownikami oraz listwa optoelektryczna jako dodatkowe zabezpieczenie przed przygnieceniem. Problemu nie stanowi również awaria zasilania. W przypadku zaniku napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego. W zależności od przeznaczenia bramy klient ma do dyspozycji różne sterowniki: pilot, wyłącznik kluczykowy oraz klawiszowy. Dużą popularnością cieszą się nadajniki dwu-, lub czterokanałowe umożliwiające jednocześnie sterowanie wieloma elementami wyposażenia obiektu. Do wyboru dostępne są różne sterowniki: pilot, włącznik klawiszowy oraz przełącznik kluczykowy.