Witaj u nas. :)

materialowa duo

wolnowiszace

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe są najprostszą formą ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Uniwersalne uchwyty mocujące lub samoprzylepne pozwalają zamontować rolety do ściany, sufitu, we wnęce lub bezpośrednio do ramy okiennej.
Różnorodność sposobów wykończenia rolet pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta wprowadzamy ciągle nowe systemy rolet wolnowiszących i w kasetach z prowadnicami.
Wśród tkanin wybierać można tkaniny gładkie, żakardowe, przepuszczające światło, rozproszające lub w pełni zaciemniające.
Systemy mogą być napędzane przez łańcuszek lub sprężynę.
Każda roleta może uzyskać indywidualny charakter poprzez dobór różnorodnych wykończeń z taśmami ozdobnymi, drążkami oraz rozmaitymi kolorami mechanizmu.


ROLETA Materiałowa DUO

Rolety dzień / noc (Rolety Duo) dzięki specjalnym materiałom i mechanizmom łączą w sobie zalety rolety i żaluzji. Jest to zasłona, która w zależności od potrzeb może być roletą zasłonową i roletą transparentną w jednym systemie.
Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorpcji światła na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia.
Takie płynne nasłonecznienie wnętrza jest niewątpliwie dużą zaletą tego produktu.
W ofercie Polroll jest kilka dostępnych kolorów obudowy i osprzętu .