Witaj u nas. :)

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

O firmie

Rolety zewnętrzne Poznań

Cały program tych rolet oparty jest na systemie ALULUX, jednego z największych dostawców systemów rolet.

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie łączące w sobie wysoką estetykę i doskonałą funkcjonalność. Świetnie sprawdzają się w każdym budynku, zapewniając mu nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również komfort i bezpieczeństwo. W naszej ofercie rolet zewnętrznych w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego znajdują się przede wszystkim wyroby niemieckiej firmy Alulux. Współpracujemy także z polskim producentem, firmą Aluprof.


Oferujemy produkty wysokiej jakości, o doskonałych parametrach użytkowych i w różnych wariantach, aby możliwe było dobranie idealnej rolety do wymagań każdego Klienta.

Rolety wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje możliwość wieloletniego użytkowania. Dobrze dobrana roleta podkreśli charakter budynku i ozdobi elewację, ale także zapewni wyciszenie wnętrza, ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nieproszonymi gośćmi. Umożliwia również wprowadzenie oszczędności w zakresie ogrzewania, ponieważ obniża współczynnik przenikania ciepła. Z tego powodu jest to doskonałe rozwiązanie zarówno w miesiącach letnich, jak i w porze zimowej.

Oferta rolet zewnętrznych w Poznaniu

Wśród popularnych rozwiązań znajdują się różnorodne systemy rolet zewnętrznych. W zależności od wybranego modelu, mogą być instalowane na istniejących już budynkach oraz w tych, których projekt od początku zakładał montaż dodatkowego wyposażenia. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne występują w różnych wersjach kolorystycznych opartych na palecie RAL, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniej barwy do całości elewacji.

Rolety zewnętrzne zbudowane są ze specjalnie przystosowanych profili aluminiowych, które wypełnia się pianką poliuretanową lub poddawane obróbce plastycznej. Dzięki temu rozwiązania tego typu są nowoczesne i komfortowe w użyciu. Rolety współpracują z systemem automatyki domowej Somfy, co znacząco ułatwia sterowanie. Tak przystosowany układ rolet jest w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi systemów oferowanych przez Polroll – dystrybutora rolet zewnętrznych z Poznania.