Witaj u nas. :)

MOSKITIERY

MOSKITIERY

Moskitiery Poznań

Moskitiery z gęstej siatki stanowią skuteczną ochronę przed owadami. Jest to proste i niedrogie rozwiązanie doskonale sprawdzające się w każdych warunkach. Firma Polroll zajmuje się dystrybucją moskitier w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Moskitiery wysokiej jakości łączą estetyczny wygląd z funkcjonalnością. Nie ograniczają widoku z okna, drobne oczka siatki sprawiają, że ochrona jest niemal niewidoczna. Ochrona tego typu jest wykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu cechuje się odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Może być zatem stosowana przez cały rok, niezależnie od pogody, występowania opadów, etc. Montaż i demontaż najprostszych moskitier zajmuje mało czasu i nie wymaga fizycznych ingerencji w strukturę okien czy drzwi.

Oferta moskitier w Poznaniu i okolicach

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór moskitier okiennych i drzwiowych. Zapewniamy różnorodne rozwiązania techniczne i możliwość wyboru kolorystyki, dzięki czemu ochrona przed insektami doskonale wpasuje się w całość budynku.

W ramach dystrybucji moskitier w Poznaniu i na terenie Wielkopolski oferujemy:

  • moskitiery rolowane, zwijane w pionie lub poziomie i wyposażone w prowadnice utrzymujące siatkę w pożądanej pozycji
  • moskitiery na zawiasach i przesuwne, stosowane w drzwiach i montowane przy ościeżnicy lub we wnęce drzwiowej
  • moskitiery ramkowe, jedna z najprostszych metod ochrony przed owadami i pyłkami; montowane na ramie okiennej i niezwykle łatwe w montażu

Moskitiery pochodzą od renomowanych producentów i gwarantują efektywną ochronę. Oferujemy moskitiery rolowane zintegrowane z systemem rolet oraz montowane niezależnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wybranego produktu.