Witaj u nas. :)

materialowa duo

wolnowiszace

Montaż rolet Poznań

Najważniejszym celem firmy Polroll jest satysfakcja naszych Klientów. Z tego powodu oferujemy Państwu usługę profesjonalnego montażu rolet w Poznaniu oraz na terenie województwa wielkopolskiego. Nasi specjaliści zadbają o to, aby nowo zakupione rolety były zamontowane trwale i szybko, co zapewni późniejszy komfort w ich użytkowaniu.

Sposoby montażu różnią się w zależności od typu wybranej rolety. Rolety materiałowe wolnowiszące instaluje się bezinwazyjnie za pomocą uchwytów mocujących, które umieszcza się na ścianie, suficie, we wnęce okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. Rolety w kasecie również montowane są bez mechanicznej ingerencji w strukturę okna, mocowane są przy użyciu taśmy piankowej. Dzięki temu zarówno montaż, jak i ewentualny demontaż rolet jest prosty i bezproblemowy.

Profesjonalna usługa montażu rolet w Poznaniu i okolicach

Rolety zewnętrzne wykonane z aluminium montuje się na elewacji budynku lub bezpośrednio we wnęce okiennej. Możliwe jest zainstalowanie rolet pod tynkiem, dzięki czemu obudowa nie będzie widoczna dla przechodniów. Rolety naokienne montowane są wprost na ramie okiennej i są całkowicie zabudowane. Z tego powodu muszą być wstawiane wraz z oknem, przez co można je zainstalować jedynie w obiektach dopiero budowanych lub przy modernizacji już istniejących.

Montażem rolet zajmują się nasi najlepsi specjaliści. Mamy duże doświadczenie w instalowaniu osłon tego typu, używamy najlepszych narzędzi oraz wykonujemy usługę szybko i terminowo. Dzięki tak prowadzonej działalności zaufało nam już wielu Klientów na terenie Poznania oraz całego województwa.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu i uzyskania dalszych informacji na temat usługi montażu rolet w Poznaniu i na terenie Wielkopolski.