Witaj u nas. :)

ŻALUZJE

ŻALUZJE

Żaluzje Poznań

Żaluzje to część wyposażenia, bez której znaczna część ludzi nie wyobraża już sobie życia. Stosowane są w domach i biurach w celu ograniczenia dostępu światła słonecznego do pomieszczenia lub swobodnego operowania jego strumieniem. Firma Polroll zajmuje się dystrybucją żaluzji w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poszczególnych typów ochrony przed promieniami słonecznymi.

Żaluzje aluminiowe to jedna z najtrwalszych propozycji. Łatwo utrzymać je w czystości, dają duże pole do popisu w kwestii aranżacji oraz dodają wnętrzu nowoczesnego rysu. To rozwiązanie popularne i klasyczne, chętnie wybierane przez Klientów.

Żaluzje drewniane są trwałe i eleganckie, będą doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza. To połączenie swojskiej, przytulnej atmosfery z funkcjonalnością najnowocześniejszych rozwiązań. Mogą być montowane na wszystkich typach okien.

Żaluzje bambusowe to propozycja dla tych, którzy chcą skutecznie sterować strumieniem światła słonecznego, nie rezygnując przy tym z dbania o środowisko. Stosowane są najczęściej jako alternatywa dla drewnianych i stwarzają wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Oferta wytrzymałych żaluzji w Poznaniu i Wielkopolsce

W naszej ofercie żaluzji w Poznaniu i na terenie województwa znajdują się wszystkie wymienione typy żaluzji poziomych. Sprzedajemy również żaluzje pionowe typu verticale oraz osłony materiałowe. Prezentowane produkty mogą być zamontowane we wnęce okiennej lub bezpośrednio przy ramie okna, co pozwoli na zaoszczędzenie przestrzeni.

Oferowane żaluzje poziome występują w różnych wymiarach. Możliwe jest dobranie osłony o szerokości taśmy wynoszącej 16, 25 lub 50 mm. Żaluzje aluminiowe tworzone są przy pomocy bogatej palety kolorów, dzięki czemu bez trudności znajdą Państwo ochronę uzupełniającą całość aranżacji wnętrza. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz indywidualnej wyceny.