Witaj u nas. :)

Bramy garażowe

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Brama segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym, a dzięki pionowemu kierunkowi otwierania oraz prowadzeniu pod kątem prostym nie zajmuje przestrzeni przed budynkiem i umożliwia wykorzystanie całkowitej głębokości pomieszczenia.


Prowadzone są na rolkach po prowadnicach - to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwierania i zamykania bramy.
Mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie -w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna Są dobrze zabezpieczone - wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem - zamek i rygiel.
Odpowiedniej grubości panele ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej kształtuje się na poziomie UK = 1,0 W/m2 x K.
Materiały
Brama wykonana jest z odpowiednio wytrzymałych materiałów. Sekcje bram garażowych wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Grubość ich ścian wynosi 0,5 lub 0,7 mm. Wypełnienie sekcji stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną.
Rodzaje paneli
Poszycie bramy segmentowej wykonane jest z paneli stalowych, przypominających strukturą drewno, w kilku wersjach: z przetłoczeniami poziomymi lub kasetonowymi .Specjalna wersja wykonania bramy segmentowej w kolorze złotego dębu podkreśli wyjątkowy charakter domów o tradycyjnej zabudowie.

Bramy garażowe

Bramy garażowe