Witaj u nas. :)

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE POZNAŃ

Firma Polroll specjalizuje się w dystrybucji bram garażowych w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Oferujemy wysokiej jakości bramy występujące w różnych wariantach technicznych, różniące się budową oraz sposobem otwierania. Wybór odpowiedniego mechanizmu może przysparzać problemów, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa krótki przewodnik po dostępnych typach bram.

Rodzaje bram garażowych

Bramy segmentowe (sekcyjne). Bramy segmentowe otwierają się pionowo, dzięki czemu nie zajmują przestrzeni przed wjazdem ani we wnętrzu garażu. Poszycie zbudowane jest z trwałych paneli stalowych, które są dodatkowo uszczelnione pianką, co znacząco obniża wartość współczynnika przenikania ciepła. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku krótkich podjazdów oraz garaży ogrzewanych i wychodzących bezpośrednio na ulicę.


Bramy rolowane. Bramy rolowane działają podobnie jak roleta okienna, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i mogą być stosowane przy krótkich podjazdach. Ten wariant bramy stanowi doskonałe połączenie ceny i jakości. Bramy wykonane są z trwałych profili, które występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do elewacji budynku. Wyposażone są w sterowanie automatyczne oraz awaryjny napęd ręczny w razie przerwy w zasilaniu.


Bramy uchylne (zwane też płytowymi). Bramy uchylne to jeden z najpopularniejszych wariantów. Przeznaczony jest jednak dla garaży z dłuższym podjazdem, ponieważ do jego otwarcia wymagana jest odpowiednia przestrzeń. Bramy uchylne wykonane są z trwałych materiałów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność w użytkowaniu. Są również rozwiązaniem komfortowym, ponieważ do ich otwarcia nie potrzeba dużej siły.

Oferta bram garażowych w Poznaniu

W ofercie Polroll – dystrybutora bram garażowych w Poznaniu i województwie wielkopolskim – znajdą Państwo wszystkie wymienione typy bram garażowych oraz wysokiej jakości bramy przemysłowe pochodzące od uznanych producentów. Szczególne miejsce w asortymencie zajmują bramy niemieckiej firmy Alulux, które zapewniają nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również komfort w użytkowaniu. Naszym klientom możemy zaproponować także wysokiej jakości bramy garażowe rolowane polskiego producenta, firmy Aluprof. W zakresie bram segmentowych i uchylnych, współpracujemy z producentami Krispol oraz marką Wiśniowski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczącą poszczególnych produktów.