Witaj u nas. :)

materialowa duo

wolnowiszace

Montaż rolet Poznań

Najważniejszym celem firmy Polroll jest satysfakcja naszych Klientów. Z tego powodu oferujemy Państwu usługę profesjonalnego montażu rolet w Poznaniu oraz na terenie województwa wielkopolskiego. Nasi specjaliści zadbają o to, aby nowo zakupione rolety były zamontowane trwale i szybko, co zapewni późniejszy komfort w ich użytkowaniu.

Sposoby montażu różnią się w zależności od typu wybranej rolety. Rolety materiałowe wolnowiszące instaluje się bezinwazyjnie za pomocą uchwytów mocujących, które umieszcza się na ścianie, suficie, we wnęce okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. Rolety w kasecie również montowane są bez mechanicznej ingerencji w strukturę okna, mocowane są przy użyciu taśmy piankowej. Dzięki temu zarówno montaż, jak i ewentualny demontaż rolet jest prosty i bezproblemowy.

Profesjonalna usługa montażu rolet w Poznaniu i okolicach

Rolety zewnętrzne wykonane z aluminium montuje się na elewacji budynku lub bezpośrednio we wnęce okiennej. Możliwe jest zainstalowanie rolet pod tynkiem, dzięki czemu obudowa nie będzie widoczna dla przechodniów. Rolety naokienne montowane są wprost na ramie okiennej i są całkowicie zabudowane. Z tego powodu muszą być wstawiane wraz z oknem, przez co można je zainstalować jedynie w obiektach dopiero budowanych lub przy modernizacji już istniejących.

Montażem rolet zajmują się nasi najlepsi specjaliści. Mamy duże doświadczenie w instalowaniu osłon tego typu, używamy najlepszych narzędzi oraz wykonujemy usługę szybko i terminowo. Dzięki tak prowadzonej działalności zaufało nam już wielu Klientów na terenie Poznania oraz całego województwa.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu i uzyskania dalszych informacji na temat usługi montażu rolet w Poznaniu i na terenie Wielkopolski.

Dowiedz się, co zyskasz decydując się na montaż rolet w firmie Polroll

Montaż dobrze dobranych rolet Polroll okiennych w domu czy mieszkaniu niesie ze sobą wiele korzyści:

  • - to jedna z lepszych ofert na rynku – kupujesz rolety u producenta, który oferuje szybki i fachowy fabryczny montaż;
  • - dobre rolety będą funkcjonalne i niezawodne;
  • - podkreślą aranżację wnętrza i staną się ważnym elementem dekoracyjnym;
  • - wybór dobrego modelu jest jednym z ważniejszych kryteriów, które wpływają na zadowolenie użytkownika w okresie eksploatacji. Szukając rolet, warto skonsultować się z naszymi monterami, którzy doradzą, jakie rolety wybrać;
  • - profesjonalny montaż zapewnia efektowny i estetyczny wygląd oraz prawidłowe funkcjonowanie wszystkich komponentów;
  • - kontakt z firmą Polroll pozwoli dobrać optymalne rolety do każdego wnętrza. Firma oferuje pełne wsparcie i części zamienne do oferowanych rolet. Zadzwoń i sprawdź ceny oraz dostępność rolet do Twojego mieszkania lub biura.

Wybór oferty profesjonalnej firmy zajmującej się dostawą i montażem rolet może zaoszczędzić wiele problemów i będzie gwarancją komfortowego użytkowania wybranego systemu rolet.

Sprawdź, jakie rolety można zamontować w Twoim domu lub mieszkaniu

Większość z nas wie, że najlepszym sposobem na osłonięcie powierzchni przeszklonych w domu, mieszkaniu czy w biurze są dobre rolety. Nie zawsze mamy jednak świadomość, jaki model sprawdzi się najlepiej w naszym wnętrzu. Często okazuje się, że kupując rolety we własnym zakresie mamy później problem z ich montażem. Może to wynikać z braku wiedzy i doświadczenia oraz braku właściwych narzędzi. Problemem bywa też zakup niewłaściwie dobranych żaluzji, które po prostu nie pasują do warunków w miejscu montażu. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać rolety, które na pewno będą pasować.

Polroll produkuje nowoczesne zewnętrzne rolety naokienne do montażu podtynkowego i natynkowego.

  • - Standardowe okienne rolety zewnętrzne – zawsze prezentują się dobrze i pasują do większości budynków.
  • - Półokrągłe rolety okienne – to ciekawa alternatywa dla prostokątnych obudów mechanizmów rolet standardowych, dobra propozycja dla tych, którzy chcą się trochę wyróżnić wśród sąsiadów.
  • - Elewacyjne rolety okienne – duże rolety okienne do dużych okien i drzwi balkonowych.
  • - Rolety podtynkowe i naokienne – rolety do każdego rodzaju budynku. Do montażu podczas budowy lub remontu albo w czasie eksploatacji mieszkania czy domu.

Konsultacje w sprawie doboru rolet do wnętrza i na zewnątrz

Przed zakupem rolet, warto skonsultować się z kimś, kto zawodowo zajmuje się montażem rolet w domach, mieszkaniach, biurach i w innych obiektach. Krótka rozmowa może okazać się źródłem wartościowej wiedzy, która uchroni Cię przed zakupem wyposażenia, z którego korzystanie będzie trudne i uciążliwe. W trakcie rozmowy można dowiedzieć się więcej o dostępnych roletach oraz sposobach ich montażu. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi Polroll w celu uzyskania informacji na temat tego, jak dobrać odpowiednie rolety do danego lokalu czy budynku. Nasi specjaliści od lat zajmują się montażem rolet w wielkopolskich domach i mieszkaniach. Doskonale znają specyfikę lokalnej zabudowy oraz rozwiązania, które stosuje się w nowych obiektach.

Dowiedz się, jak zaprojektować powierzchnie przeszklone, aby zamontować najlepsze rolety

Podczas projektowania nowych inwestycji coraz częściej w projekcie uwzględnia się zastosowanie nowoczesnych rolet, które mają chronić wnętrze przed promieniowaniem słonecznym latem oraz przed włamaniem pod nieobecność domowników. Dobór rolet zewnętrznych wydaje się prostym zadaniem, ale dobrze jest uwzględnić zastosowanie takich osłon już w projekcie architektonicznym. W taki sposób można dobrać system podtynkowych rolet zewnętrznych, który będzie idealnie pasował do wizji architektonicznej oraz oczekiwań inwestorów. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Podpowiemy, jak dobrać rolety i na co zwrócić uwagę dobierając pozostałe elementy wyposażenia, które mogą mieć wpływ na estetykę i funkcjonalność rolet.

Zleć montaż rolet w Poznaniu lub okolicach

Montaż rolet warto powierzyć specjalistom. Decydując się na zlecenie montażu w firmie Polroll, można liczyć na szybką i sprawną realizację oraz pełne wsparcie. Nasza firma oferuje montaż systemowych rolet zewnętrznych, w tym montaż rolet zewnętrznych podtynkowych, które stosuje się w nowych i modernizowanych budynkach. Zachęcamy do kontaktu w sprawie konsultacji na temat możliwości montażu podtynkowych rolet zewnętrznych w Twoim domu lub mieszkaniu. Chętnie pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy szybki bezproblemowy montaż i wsparcie techniczne przez cały okres eksploatacji.