Witaj u nas. :)

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE POZNAŃ

The Detolux system

Bramy garażowe rolowane detolux


The Resident system

Bramy garażowe rolowane detolux

The Vertico system

Bramy garażowe rolowane Vertico

Bramę można zamontować zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca jak i relatywnie niska cena. Brama rolowana to również nowoczesny wygląd i gama kolorów pozwalająca na estetyczne wkomponowanie w ścianę obiektu. Ponadto zapewnia cichą pracę w komfortową obsługę. Bramy rolowane Firmy POLROLL zbudowane są z trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową (20mm) firmy ALULUX (światowego lidera systemów garażowych) w połączeniu z wysokiej jakości sterowaniem SOMFY w standardzie – gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Pancerze bram garażowych rolowanych dostępne są w wielu kolorach, m.in. białym, brązowym, beżowym, srebrnym. Klient ceniący naturalną kolorystykę może zdecydować się nad bramą wyglądem przypominającą drewno – w dekorze złoty dąb, orzech lub inne.

Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie kolorystyki całej bramy do elewacji budynku, a tym samym wpływa bezpośrednio na estetykę całego domu. Bramy wyposażone mogą być dodatkowo w profile z okienkami, które umożliwiają doświetlenie garażu. Firma POLROLL wyposaża swoje bramy rolowane w szereg zabezpieczeń, które chronią przed przykrymi niespodziankami – włamaniami i wypadkami.

Brama standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przed podniesieniem. Zgodnie z obowiązującymi normami w konstrukcji naszej bramy przewidziane są wszelkie zabezpieczenia – hamulec bezpieczeństwa, fotokomórki, centrala współpracująca z innymi sterownikami oraz listwa optoelektryczna jako dodatkowe zabezpieczenie przed przygnieceniem. Problemu nie stanowi również awaria zasilania. W przypadku zaniku napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego. W zależności od przeznaczenia bramy klient ma do dyspozycji różne sterowniki: pilot, wyłącznik kluczykowy oraz klawiszowy. Dużą popularnością cieszą się nadajniki dwu-, lub czterokanałowe umożliwiające jednocześnie sterowanie wieloma elementami wyposażenia obiektu. Do wyboru dostępne są różne sterowniki: pilot, włącznik klawiszowy oraz przełącznik kluczykowy.

Jak dobrać rolowaną bramę garażową?

Dobór bramy garażowej to ważny element aranżacji. Funkcjonalność bramy ma wpływ na bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy z niej korzystają. Jak dobrać bramę garażową, aby była funkcjonalna i dobrze wyglądała? Trzeba wybrać bramę dopasowaną do wymiarów drzwi i estetyki elewacji.

  • 1. Szerokość rolowanej bramy garażowej – bramy rolowane to jedno z popularniejszych rozwiązań. W naszej firmie można zamawiać rolowane bramy garażowe na wymiar. Są dostępne w wielu kolorach. Mogą być wyposażone w automatykę i wszystkie nowoczesne zabezpieczenia. Produkowane przez nas bramy są trwałe i niezawodne.
  • 2. Wysokość rolowanej bramy garażowej – produkujemy rolowane bramy garażowe w kilku typowych rozmiarach, dopasowanych do wysokości i szerokości typowych domowych garaży.

Elastyczna technologia produkcyjna pozwala nam wprowadzać zmiany tak, aby dopasować projekt bramy do indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Jeżeli szukasz szerszej i wyższej bramy rolowanej do swojego garażu, to dobrze trafiłeś. Zadzwoń i dowiedz się, ile będzie kosztować idealna brama rolowana do twojego garażu.

Gdzie zamówić bramy garażowe na wymiar w Poznaniu?

Przeglądając cenniki standardowych bram garażowych szybko można dojść do wniosku, że trudno znaleźć idealne rozwiązanie, które będzie pasować do architektury obiektu i okaże się funkcjonalne. W wielu tego typu przypadkach rozwiązaniem okazują się dopiero garażowe bramy rolowane produkowane przez naszą firmę. Rolowane bramy garażowe Polroll cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów z Poznania i okolic. Zakup rolowanej bramy garażowej bezpośrednio od producenta ma wiele zalet.

  • 1. Bramy rolowane można zamawiać na wymiar – to pozwala dostosować wielkość bramy garażowej do każdego rodzaju budynku.
  • 2. Bramy garażowe są dostępne w wielu wariantach estetycznych – oferta Polroll to kilkadziesiąt połączeń kolorów i wariantów wykończenia. Zadzwoń i dowiedz się, jakie bramy rolowane najczęściej montujemy w Poznaniu.
  • 3. Atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy dostaw i montażu – popularność tego rozwiązania sprawia, że nasza firma oferuje doskonałe warunki handlowe na dostawę i montaż rolowanych bram garażowych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, które modele są dostępne od ręki. Sprawdź, ile będzie kosztować idealna brama rolowana na wymiar. Oferujemy najlepsze ceny i krótkie terminy realizacji.

Zalety bram rolowanych

Nowoczesne bramy rolowane to jedno z popularniejszych rozwiązań w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Nowoczesne bramy rolowane produkcji Polroll są pozbawione wad konstrukcyjnych. Wytrzymują długą intensywną eksploatację. To rozwiązanie sprawdzone w warunkach przemysłowych. Produkowane przez nas rolowane bramy garażowe montuje się halach magazynowych i garażowych. Rozwiązanie to sprawdza się rewelacyjnie także w budynkach mieszkalnych. Możliwość zamawiania bram na wymiar pozwala montować rolowane bramy w garażach domów jednorodzinnych, wolnostojących oraz jako bramy garażowe we współczesnych apartamentowcach i biurowcach. Popularność tego rozwiązania sprawia, że rolowane bramy garażowe są dostępne w atrakcyjnej cenie. Inwestorzy mają też duży wybór wariantów kolorystycznych i estetycznych.