Witaj u nas. :)

varimaxx system

punext system

round systems

Systemy Rolet Zewnętrznych - rolety natynkowe - Poznań, Szamotuł, Pniewy

systemy rolet zewnetrznych

Varimaxx system

System rolet zewnętrznych VARIMAXX ma zastosowanie przede wszystkim w istniejących budynkach.
Obudowa rolety wykonana z aluminium jest instalowana na elewacji budynku lub we wnęce okiennej . Możliwość zastosowania wersji 90°, 45° oraz 20°.
Roleta zewnętrzna zwijana jest do skrzynki aluminiowej przytwierdzonej na ścianie lub ościeży. Skrzynka rolety staje się wówczas elementem dekoracyjnym.
Rolety systemu VERIMAX dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej dzięki czemu mamy możliwość dopasowania koloru rolety do każdej elewacji budynku.


Punext system

Innowacyjność rolet zewnętrznych w systemie PUNEXT sprawia, że stanowią integralną część budynku.. Roleta jest całkowicie niewidoczna pod tynkiem, widać tylko przednią fasadę domu Dodatkowy bonus- oszczędność energii. Możemy wybrać wersję 90° lub 20°.
Rolety zewnętrzne PUNEXT są systemem, z którego często korzystają budowniczowie i projektanci. Wyróżniającą cechą systemu PUNEXT jest to, że skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, natomiast prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do koloru okien bądź budynku.

Round systems

Rolety w tym systemie nadają klasyczny wygląd- system (Partico, Vivendo), oraz bardzo nowoczesny – system Formado.
Okrągłe, tłoczone skrzynki dla rolet zewnętrznych Round charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i żywotnością, zapewniając jednocześnie wysoki stopień ochrony i bezpieczeństwa.
Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych w systemie Round jest ich dostępność w szerokiej palecie kolorów RAL, które dają możliwość wyboru najkorzystniejszej kombinacji kolorystycznej.